Męskie torby na laptopa – inne niż wszystkie

/

Jesteś mężczyzną nowoczesnym, eleganckim, dla którego moda odgrywa w życiu dużą rolę? Nudzą cię znajdujące się w twoim otoczeniu ciągle te same przedmioty? Na pewno masz nowoczesnego laptopa, którego ciągle wkładasz do tej samej, nudnej, nylonowej torby. Możesz zamienić ją na nowy, lepszy model w zaledwie kilka chwil.

W dobie pokrytych kryształkami case’ów na smartfony i laptopów z dotykowymi ekranami, te ostatnie właśnie zasługują na szczególne traktowanie. Coraz więcej osób wrzuca swój komputer personalny do torby czy torebki, zapominając o etui i innych podstawowych zasadach bezpiecznego transportowania sprzętu elektronicznego. Dodatki świadczą o tym, w jaki sposób podchodzisz do życia, co jest dla ciebie ważne i do czego dążysz. Dlatego właśnie powinieneś zadbać o swojego laptopa, wybierając dla niego odpowiednią torbę. Nie taką zwykłą, ale taką, która pozwoli ci się wyróżnić i pokazać światu, że dbasz o swój sprzęt.

Skóra

Zamień nylon na skórę. Jest to niewątpliwie drogie rozwiązanie, jednak doskonały wygląd wart jest wszystkich pieniędzy. Jeśli na co dzień musisz przenosić swojego laptopa z domu do pracy i z pracy do domu, robienie tego przy pomocy zwyczajnej, nylonowej torby może stać się bardzo uciążliwe. W przeciwieństwie do takich toreb, torby skórzane na laptopa są bardzo trwałe, odporne na zniszczenia i przede wszystkim eleganckie. Do garnituru, do dżinsów czy zwyczajnych, letnich ubrań – tego typu torby będą pasowały do każdej stylizacji. Ich plusem jest to, że nie wyglądają jak klasyczna torba na laptopa, przez co na co dzień mogą być wykorzystywane jako normalna torba.

Coś dla podróżników

Lubisz korzystać z laptopa na łonie natury, otoczony pięknymi roślinami i wspaniałymi widokami? Wybierz płócienną torbę, która dotrzyma ci kroku w nawet najbardziej trudnych warunkach. Jej plusem jest to, że nawet brudna od ziemi lub trawy, ciągle wygląda pięknie i z charakterem. Takie torby poradzą sobie nawet z dużymi przedmiotami, ponieważ część z nich posiada zapięcia oraz paski wykonane ze skóry, co zwiększa ich praktyczność i wygodę.

Skórzana torba na laptopa

Kolory

Odważ się i pokaż nieco więcej koloru niż do tej pory. Zestawione z ciemnymi ubraniami kolorowe torby na laptopa sprawiają bardzo pozytywne wrażenie, przez co pokazujesz swój duży dystans do siebie i świata. Jeśli pracujesz w agencji reklamowej, jako dziennikarz czy wykonujesz inny, wolny zawód, rozważ wybór dodatku, który pozwoli ci spojrzeć na świat z nieco innej perspektywy.

Torba, która prowadzi się sama

Chciałbyś, aby twoje życie stało się wygodniejsze? Wystarczy, że wybierzesz torby na laptopa na kółkach, które działają jak zwyczajna walizka. Do wnętrza torby wkładasz wszystkie niezbędne przedmioty, a następnie montujesz ją na doczepianym stelażu na kółkach. Dzięki temu droga do pracy czy służbowa podróż przebiegną szybko, sprawnie i wygodniej niż do tej pory. Jeśli w danym momencie nie będziesz potrzebował kółek, wystarczy, że zostawisz je w domu, a torbę założysz na ramię.

Etui i twoja ulubiona torba

Osobom, które nie chcą wydawać zbyt dużo pieniędzy, polecamy wymianę etui na laptopa. Do wyboru są setki wzorów, a nawet możesz stworzyć etui ze swoim zdjęciem. To także świetny pomysł na prezent dla bliskiej osoby lub znajomego. Dzięki bardzo niskiej cenie możesz kupić kilka różnych pokrowców, które będziesz wymieniać w zależności od nastroju, pogody czy nawet stylizacji. Przy ich wyborze możesz kierować się dodatkowym, ważnym elementem, jakim jest uchwyt, pozwalający na pewniejsze przenoszenie laptopa.

Dodatki

Oprócz toreb i mniejszych etui, zaopatrz się w kilka gadżetów, które umilą twoją pracę na laptopie zarówno pod względem wizualnym, jak i praktycznym. Mini-wiatraczek na usb przyda się podczas gorącego lata, naklejka na klapę laptopa ukryje jego wiek i zadrapania powstałe na skutek długiego użytkowania, a naklejki na klawiaturę sprawią, że uśmiechniesz się za każdym razem, kiedy usiądziesz do pracy.